Grintuss

Przewód żołądkowo-jelitowy odgrywa kluczową rolę, w funkcjonowaniu organizmu poprzez wybieranie i selekcję ze środowiska składników, które staną się jego częścią.

Kwas obecny w żołądku jest konieczny do pełnienia przez ten organ funkcji fizjologicznych (takie jak trawienie, obrona przed bakteriami i czynnikami zewnętrznymi wprowadzonymi wraz z pokarmem, wchłanianie witaminy B12 itd.). Jednak kontakt kwasu z błoną śluzową naszego organizmu może prowadzić do ich uszkodzenia.

Z tego powodu istnieją odpowiednie mechanizmy obronne, które chronią błony śluzowe żołądka i przełyku.
Tym samym mamy tu do czynienia z delikatną równowagą między czynnikami agresywnymi, (wydzielanie kwasu), koniecznymi do funkcjonowania naszego organizmu, a mechanizmami obronnymi, które go chronią.

Refluks, zapalenie żołądka i trudności w trawieniu są sygnałem wskazującym na zakłócenie tej delikatnej równowagi.

Aboca zrozumiała znaczenie leczenia powyższych problemów poprzez wspieranie ochrony organizmu, nie eliminując kwasu.

W ten sposób powstał NeoBianacid, który działa poprzez ochronę błon śluzowych żołądka i przełyku, tworząc na nich barierę tak, aby wzmocnić ich fizjologiczne mechanizmy obronne.

NeoBianacid stanowi jeden sposób leczenia wszystkich problemów związanych z nadkwaśnością, który w szybkim czasie eliminuje pieczenie, ból i uczucie ciężkości, nie zmieniając funkcji fizjologicznych żołądka.

AbocaTo jest wyròb medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Aboca Grintuss