Grintuss
Skład

Substancje czynne:

  • Poliprotect®:
    Synergiczny kompleks molekularny polisacharydów* (uzyskanych z Aloe vera, Malva sylvestris i Althea officinalis) i minerałów Limestone i Nahcolite
    Mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molowy >20 000 dalton) ≥ 7,6% (40 mg na tabletkę)
  • Frakcja flawonoidowa* (uzyskana z Matricaria recutita i Glycyrrhiza glabra)
    Zawiera ponadto: cukier trzcinowy*, gumę arabską, naturalny aromat miętowy.
    * Składnik z Upraw Ekologicznych
Sposób użycia

Zażywać jedną tabletkę w razie potrzeby, pozostawiając ją do powolnego rozpuszczenia w ustach.

W przypadku refluksu żołądkowo-przełykowego, zaleca się zażywanie jednej tabletki po głównych posiłkach i jednej wieczorem, przed pójściem spać.
W przypadkach pieczenia i uczucia ciężkości, związanych z trudnościami w trawieniu (dyspepsja), zaleca się zażywanie jednej tabletki po posiłku. We wszystkich przypadkach, jeśli to konieczne, można zażywać tabletki kilka razy dziennie, również w małych odstępach czasowych.

Produkt może być zażywany również przez dzieci, począwszy od 6. roku życia, stosując takie same dawkowanie jak u dorosłych.

Produkt może być zażywany również przez długi czas.

Ostrzeżenia do stosowania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników. Jeśli objawy utrzymują się, należy zasięgnąć porady lekarza Zaleca się zażywanie produktu w odstępie przynajmniej dwóch godzin od zażycia leków, zwłaszcza tetracyklin.

Zawartość glicyryzyny, pochodzącej z lukrecji, jest mniejsza niż wartość, która mogłaby ewentualnie spowodować podniesienie ciśnienia.

AbocaTo jest wyròb medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Aboca Grintuss